O nás

Webové stránky AutoBlink.cz jsou internetovým magazínem o automobilech, který vznikl v roce 2020 s cílem pomoci všem majitelům automobilů při řešení problémů. Kromě toho se portál zaměřuje také na vše důležité o automobilech, legislativě, poruchách aut a možnostech oprav. Je to místo, kde se snažíme udržovat komunitu automobilových nadšenců. Na našich stránkách najdete následující kategorie obsahu:

  • Novinky – nové a zajímavé informace ze světa automobilů, kde se dočtete nejen o nových modelech aut, ale také o jejich technice a dalších zajímavostech.
  • Autoškola – kategorie Testy v autoškole je určena výhradně lidem, kteří chtějí získat řidičský průkaz. Své znalosti si zde však mohou vyzkoušet i lidé, kteří již řidičský průkaz mají, ale chtějí se ujistit, že umí řídit.
  • Poruchy – v kategorii poruchy se budeme zabývat nejčastějšími poruchami nebo problémy, které trápí automobily a jejich součásti. V této kategorii se tedy budeme zabývat různými poruchami automobilů, jejich projevy a následky a také tím, jak lze tyto poruchy odstranit.
  • Technika – Technika je kategorie, ve které se dozvíte nejen o všech součástech automobilů, ale také další informace o komponentech, které s automobily přímo nesouvisejí, ale mají k nim velmi blízko. V této kategorii se budeme zabývat například různými motory a dalšími součástkami, bez kterých se neobejde žádný automobil.

Provozovatelem AutoBlink.cz je Tomáš Novák – automobilový nadšenec a online marketér.