Zábavná reklama od Volva, ve které si řidič kamionu žije na vysoké noze

Automobilka Volvo, která vyrábí i nákladní auta, má na svém kanálu již mnoho zábavných videí a rozhodně s tím neskončila. Tímto videem se nám snaží poukázat na spotřebu paliva u nových nákladních vozidlech z dílny Volvo, které jsou vybaveny novým motorem pod názvem Turbo Compound. Výrobci slibují, že s tímto novým vznětovým motorem dosáhnou jejich nákladní auta menší spotřebu paliva až o 11% oproti starším strojům. Tyto agregáty v nákladních automobilech Volvo mají označení VNL.

Reklama je zaměřena na řidiče kamionu Boba a právu, který si za ušetřené peníze z díky nižší spotřebě paliva užívá jízdu v kamionu značky Volvo. Za tyto peníze si totiž zajde na drahou večeři, bowling a jako správný řidičů si nechá udělat zlatý zub.

Toto video je pravdivé ale jen pokud vlastníte kamionovou dopravu. Bohužel, pokud pro ni jen jezdíte, tyto peníze byste neušetřili vy, ale právě majitel společnosti. Společnost Volvo tvrdí že při stálé průměrné ceně paliva, nájezdu něco přes 200 tisíc kilometrů a 11% úspoře paliva, by tento kamion dokázal ušetřit přibližně 1100 eur.

Video si můžete prohlédnout zde:

Volvo Trucks North America

Tomáš Novák

Jmenuji se Tomáš Novák a jsem automobilový nadšenec, mechanik a provozovatel automobilového magazínu AutoBlink.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *