Automobilka Hyundai nabídne na bratislavském autosalonu hned několik lákadel

Automobilka Hyundai si pro návštěvníky blížícího se autosalonu v Bratislavě připravila několik atrakcí. Téměř kompletní portfolio vystavených vozidel osvěží slovenská premiéra modelu Tucson ve sportovní edici N Line. Lákadlem je i autogramiáda závodníka Maťa Homoly a flotila 12 vozů, které si návštěvníci mohou vyzkoušet na testovacích jízdách.

Hvězdou stánku Tucson N Line:

Jedním z největších lákadel stánku Hyundai na bratislavském autosalonu, který se koná ve dnech 1.5. až 5.5.2019, je nepochybně nejprodávanější SUV roku 2018 na Slovensku, model Tucson, který se na Slovensku premiérově představí v nové, sportovně laděné edici N Line. Ta přináší do Tucsonu nejen atraktivní interiérové a exteriérové designové prvky, inspirované ostrými modely N, ale i modifikovanou charakteristiku elektrického posilovače řízení a nově vyladěný podvozek pro sportovnější jízdní vlastnosti. Vystavení vozidla zároveň provází i oficiální zveřejnění slovenského ceníku modelu Tucson N Line.

SUV modely, elektromobily i N-ká

V stánku Hyundai se návštěvníci autosalonu budou mít možnost blíže seznámit s téměř kompletním portfoliem aktuálních modelů značky Hyundai. Vysokovýkonné modely N zastupují ostrý hatchback i30 N a nový i30 Fastback N. výbavových řada N Line reprezentují zmíněný Tucson N Line a i30 Fastback N Line. Designová Kona a bezpečnostními technologiemi nabité rodinné Santa Fe představují spolu s Tucson aktuální nabídku značky Hyundai v kategorii SUV. Elektrický IONIQ a elektrický crossover Kona EV zase zastupují nabídku Hyundai v oblasti elektrifikovaných a ekologických vozidel. Nebudou však chybět ani ostatní, komerčně velmi úspěšné modely jako i20 v edici Cool, i20 Active, i30 hatchback a i30 kombi.

Testovací jízdy, autogramiáda i autosalónový bonus

Hyundai nabídne návštěvníkům autosalonu i velmi oblíbené testovací jízdy. Ve venkovních prostorách výstaviště si lidé mohou většinu vystavených aut i reálně vyzkoušet. Na testování bude k dispozici až 12 vozidel Hyundai, včetně elektromobilů IONIQ a Kona EV, nadupané novinky i30 Fastback N a jeho civilnějšími derivátu Fastback N Line či všech SUV-ček (Kona, Tucson, Santa Fe).

K lákadlům, které Hyundai pro veřejnost připravil, patří i autogramiáda slovenského závodníka a ambasadora modelů Hyundai N Maťa Homoly. Ta se uskuteční na stánku Hyundai v sobotu 4.5.2019 mezi 11:00 a 12:00 hod. Fanoušci motoristického sportu tak budou mít možnost získaťoriginálnu podpiskartu s osobním věnováním od Maťa.

A protože mnozí návštěvníci přicházejí auta na autosalon nejen obdivovat a vyzkoušet, ale také získat poslední informace před koupí nového auta, Hyundai připravil i speciální autosalónový bonus. Do 31. května 2019 budou mít zákazníci možnost získat vybrané skladové vozy i20 Active, i30 hatchback, i30 kombi a Tucson s extra slevou ve výši až do 600 EUR.

Hyundai má svůj stánek během autosalonu v Bratislavě rozložený v hale B2 na 1. poschodí. Testovací jízdy pro veřejnost jsou k dispozici na vnější ploše před hlavním vstupem.

Tomáš Novák

Jmenuji se Tomáš Novák a jsem automobilový nadšenec, mechanik a provozovatel automobilového magazínu AutoBlink.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *